i Center / Cyprus Information Center – Visitor Information System – Kıbrıs Ercan Havalimanı Reklam / Tanıtım Hizmetleri

ERCAN HAVALİMANI HAKKINDA

i_center_yolcu_icon2016 yılı için beklentiler Ercan Havalimanı’nı kullanan kişi sayısının 4 Milyon‘a yaklaşması yönündedir. Gerek yerli, gerek öğrenciler, gerekse turist ve iş insanlarının yoğunluklu geçiş noktası olma özelliğini taşıyan Ercan Havalimanı, pazarlama yatırımı açısından doğru bir mecra olma özelliğine sahiptir.

i_center_ercan_2Ercan Havalimanı işletmecisi T&T Airport’un verilerine göre 2015 yılında 3.2 Milyon kişi Ercan Havalimanı’nı kullandı. Turizm bakanlığının verilerine göre geçen yıla oranla bu yılın ilk altı aylık sürecinde ülkemize gelen yolcu sayısında %10 oranında artış gerçekleşti.

2016 yılı için beklentiler Ercan Havalimanı’nı kullanan kişi sayısının 4 Milyon‘a yaklaşması yönündedir.

Gerek yerli, gerek öğrenciler, gerekse turist ve iş insanlarının yoğunluklu geçiş noktası olma özelliğini taşıyan Ercan Havaalanı, pazarlama yatırımı açısından doğru bir mecra olma özelliğine sahiptir.

Bu nedenle “i Center” olarak bizler, Ercan Havalimanı’nda en etkili tanıtım unsurlarından biri olan broşürleriniz için yeni bir mecra oluşturarak 4 farklı noktada 500’e yakın medya cebi ile hizmet veriyor, aynı zamanda elden dağıtım yapan tek firma olarak, firmanızın bilgilerini geniş kitlelere ulaştırıyoruz.