i Center / Cyprus Information Center – Visitor Information System – Kıbrıs Ercan Havalimanı Reklam / Tanıtım Hizmetleri

NE YAPIYORUZ?

“i Center” olarak bizler firmaların geniş kitlelere ulaşmasını sağlama hedefi ve firmaların ticari gelişimine katkıda bulunma amacıyla KKTC’nin dünyaya açılan kapısı Ercan Havaalanı’nda geniş ve etkili dağıtım yapmaktayız.

Ercan Havaalanı’nda 4 farklı noktada,  A4, A5 ve A4/3 ebatlarında 500 adet medya cebiyle hizmet veren “i Center” standlarında tek seferde toplam kapasite (tek sayfa) 100.000 adettir.

Network sistemimize dahil olan firmalar broşürleri ile yaptıkları hizmetler konusunda daha fazla ayrıntıyı potansiyel müşteri kitlesi ile paylaşma fırsatı yakalamaktadır.

Sisteme dahil olan firmalar, seçtikleri ağın kapasitesine bağlı olarak sınırsız sayıda broşürü tarafımızca dağıttırabilmektedirler.

Firmaların broşürleri medya ceplerimizde bulundurulmakta ve ekibimiz tarafından günlük olarak kontrolleri yapılarak eksikler giderilmektedir.

Sisteme dahil olan firmaların tanıtımını yaptıkları hizmetler ve görselleri Google Maps entagrasyonlu cyprussmartmaps.com web sitemizde yıl boyunca ücretsiz yayınlanmaktadır.