i Center / Cyprus Information Center – Visitor Information System – Kıbrıs Ercan Havalimanı Reklam / Tanıtım Hizmetleri

NEDEN BROŞÜR?

Broşürler potansiyel müşterilere doğrudan mesaj verme özelliği ile kişilerin karar verme süreçlerini etkileyen en önemli pazarlama araçlarından bir tanesidir.

Yapılan araştırmalara göre yerli nüfusun %64‘ü broşür alarak alışverişine karar verirken, başka bir ülkeyi ziyarete giden yabancıların %84‘ü ise broşür alarak o ülke hakkında bilgiye sahip olmanın yanı sıra seyahat planlarını tanıtım metaryellerinden edindiği bilgilere göre yapıyor.


Yapılan araştırmalara göre broşür alan kişilerin yüzde 80’i firmalar konusunda edindiği bilgileri çevresindekilerle paylaşıyor.

Etkili tasarıma sahip, tanıtım, kampanya, duyuru vs. gibi amaçlarla hazırlanan broşürler ikna edici yanlarının yanı sıra düşük maliyetli olmalarıyla geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyor.

Yapılan araştırmalar göstermiştir ki, fark yaratıcı biçimde hazırlanan broşürler işletmelerin ticari gelişimini pozitif yönde etkiliyor.

Hedef kitlelerin karar verme süreçlerini etkilemede en önemli araçlardan biri olan broşürler doğru zamanda doğru yerde dağıtılmalıdır.
“i Center” olarak bizler firmanızın broşürlerini, yılda 4 milyona yakın kişinin geçiş yaptığı noktalarda hedef kitlenizle buluşturarak ticari gelişiminize katkı sağlıyoruz.

Tüm bu araştırmaların ayrıntıları öğrenmek için Bentley Universitesi’nden, “Center for Marketing Technology” Direktörü Ian Cross’un videosunu izleyebilirsiniz.

i_center_brosurKaynak:  Bentley University – Center for Marketing Technology :
http://www.bentley.edu/centers/cmt